Logo

Informācija

Jau otro gadu Latvijas pludmales volejbola čempionāts nesīs “DEPO Open” nosaukumu, sieviešu un vīriešu duetiem par uzvarām posmos un Latvijas meistarsacīkšu medaļām cīnoties Ventspilī, Saulkrastos, Liepājā un Jūrmalā.

Kopā ar ģenerālsponsoru DEPO un citiem atbalstītājiem Latvijas Volejbola federācija ir gatava sniegt volejbolistiem un līdzjutējiem neaizmirstamu vasaru, kuras gaitā pirmoreiz tiks noskaidroti arī labākie Baltijas valstu pāri.

Pieturoties pie tradīcijām un pārbaudītām vērtībām, arī šogad pirmais čempionāta posms jūnija sākumā ar 24 vīriešu un 16 sieviešu pāru līdzdalību tiks aizvadīts Ventspils zilā karoga pludmalē.

Otrais posms jūnija beigās notiks Latvijā pazīstamāko pludmales volejbola sacensību “Saulkrastu Kokteilis” ietvaros. Sacensības ar tradicionāli Latvijā lielāko balvu fondu, svinot savu 30. gadskārtu, norisināsies Saulkrastu pludmalē.

Trešais posms jūlija beigās norisināsies Liepājā, kur Latvijas čempionāts viesosies trešo gadu pēc kārtas. Liepājas posms šogad iekļauts arī Baltijas čempionāta kalendārā, jaunā čempionāta formātā, kura ietvaros kopā notiks trīs posmi – Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Liepājas posms būs Baltijas čempionāta noslēdzošais, kur tiks sadalītas pirmā “DEPO Open” Baltijas čempionāta godalgas.

Tāpat kā pērn, Latvijas čempionāta medaļas augusta beigās tiks dalītas fināla posmā Majoru pludmalē Jūrmalā, cīņā par godalgām piedaloties 16 spēcīgākajiem duetiem sieviešu un vīriešu konkurencē. Pirmajos trijos posmos dalībnieku vidū, kā ierasts, būs arī ārvalstu pludmales volejbolisti, bet Jūrmalā Latvijas čempionāta medaļas dalīs tikai Latvijas dueti.

Sacensības roku rokā ar pašmāju mājas, dārza, remonta un būves preču veikalu tīklu DEPO notiks, īstenojot devīzi “Viss, lai darītu!”. Čempionāta norisi atbalsta - AS “Būvuzņēmums Restaurators”, “Eco Baltia Vide”, “Laskana”, “Gemoss”, “Venden”,  sadarbības pašvaldības – Ventspils, Saulkrasti, Liepāja un Jūrmala –, kā arī citi sadarbības partneri.

Ieeja uz visām “DEPO Open” spēlēm būs bez maksas, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt sportisku atmosfēru, labu mūziku un jaudīgus karsējmeiteņu priekšnesumus.

Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2024 Latvijas volejbola federācija